דשא סינטטי מהיבואן לצרכן

דשא סינטטי מהיבואן לצרכן – חשוב לדעת

מיהו בעצם היבואן של דשא סינטטי ומה תפקידו בשרשרת הארוכה עד שהדשא מגיע אליכם הביתה? היבואן הוא האדם הראשון שבוחן את המוצר. הוא נוסע לארץ המקור, מנסה את המוצר בעצמו, משווה בין המחירים, הגדלים והמגוון שיש למקום להציע וכך הוא יכול להחליט על סמך תהליך מושכל מהו המוצר הטוב והמשתלם ביותר. לאחר ההחלטה והקנייה המוצר ייארז ויישלח לארץ וכך יתחיל את המסע אליכם, אך האם באמת המסע צריך להיות כל כך ארוך? האם חובה שהדשא הסינטטי יעבור בין ידיים של סוחרים, קמעונאים ומוכרים עד להתקנתו המיוחלת? כדי לענות על השאלה, ניתן לבחון את היתרונות שיש לתהליך ישיר להציע ונשאיר לכם את ההחלטה.

דשא סינטטי מהיבואן לצרכן

דשא סינטטי מהיבואן לצרכן

דשא סינטטי מהיבואן לצרכן – חיסכון משמעותי

כמו בכל מוצר בשוק היום, ככל שהתהליך יעבור יותר ידיים – התוצאה הסופית תהיה העלאת מחיר לצרכן. הרי היבואן, הסוחר, המוכר ובעלי המחסנים – כולם רוצים וצריכים להרוויח. אז בכל גלגול שכזה העלות עבורכם עולה עוד ועוד. קנייה ישירות מהיבואן מדלגת על אנשים רבים בדרך וכך חוסכת לכם כסף בצורה משמעותית וברורה. קנייה ישירות מהיבואן מעניקה לו רווח, אך מלבד זאת אין צורך לשלם לאף אדם נוסף בדרך.

מבחר גדול

היבואן הוא הראשון שבוחן את המוצרים מעבר לים, ולכן יכול להחליט כמה לייבא ומה למכור ולמי. כך יכול להיות שבחנות אחת תמצאו שני סוגים שונים של דשא סינטטי, אך בחנות אחרת חמישה סוגים כאלו. למרות השוני בין החנויות, אצל היבואן תוכלו למצוא את כל הסוגים הקיימים, מאחר והוא האחראי להגעתם לארץ. כך תוכלו לבחור מבין המגוון הגדול ביותר שיש.

מקצועיות

ההיכרות המוקדמת של היבואן עם המוצר מקנה לו ידע נרחב שיכול לבוא לעזרתכם. הידע הנרחב כולל יכולת התאמה של דשא סינטטי לאזורים מסוימים, יתרונות וחסרונות של כל סוג, כמה שנים המוצר מחזיק היטב והיכן בכלל כדאי להניח דשא סינטטי. היכולת הזו יכולה לעזור לכם בבחירה של סוג הדשא המתאים ביותר בשבילכם ולהעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר.

אחריות

גודל המחסנים, מגוון המוצרים ותודעת הישרות אצל יבואנים יכולה להרגיע אתכם ולהעניק לכם את ההרגשה שכל לקוח זקוק לה – יש למי לפנות. בכל שאלה, בעיה או צורך ניתן לפנות אל היבואן ולבקש ממנו פתרון. העובדה שיש למי לפנות ושאותו אדם יכול לעזור לכם במקרה הצורך היא אחד השיקולים החשובים ביותר ברכישת מוצר.