רעיונות ואביזרים לעיצוב גינות

בתים פרטיים הכוללים גינה נמצאים בנקודת פתיחה מצוינת, ולו עקב הפוטנציאל של הגינה להפוך לחלל החשוב והמרשים ביותר בבית. מה שחשוב להדגיש הוא שכדי להפוך את הגינה למרשימה ביותר מבחינה אסתטית, נדרש לתת את הדעת על עיצובה. החדשות הטובות הן שניתן למצוא כיום מגוון רחב של אביזרים, אפשרויות ורעיונות שיגשימו את היעד החשוב הזה. לפניכם מספר תוספות מועילות במיוחד שיעזרו לכם לעצב את הגינות שלכם בצורה הטובה ביותר – כך תוכלו להתחיל לתכנן עם יתרון משמעותי!20131108_152046

ריהוט גן

התוספת המשמעותית הראשונה לכל גינה, כזו הכוללת בתוכה מעלות אסתטיות ופרקטיות כאחד, היא רהיטי גן. רהיטי גם מאפשרים לא רק לפאר את המרחב אלא גם להגדיר ולתחום אותו – באמצעותם ניתן לסמן איפה מותר ואסור לדרוך, איפה ראוי לשבת ועל מה כדאי להסתכל, הכל באמצעות בניה נכונה של החלל. ברוב המקרים, הבחירה היא בריהוט עץ או פלסטיק, התורמים לאווירה הכפרית, כאשר ניתן לבחור בין מגוון רחב של רהיטים: פינות ישיבה, שולחנות, ספסלים או אפילו נדנדות. בדרך זו, מתקרבת הגינה עוד יותר להגשמת ייעודה כמקום המפלט היומי של בני הבית, כמו גם כמקום אירוח מהשורה הראשונה.

דשא סינטטי

דשא סינטטי נחשב לאחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בתחום עיצוב הגינות כיום, ולא קשה להבין מדוע: הוא מגיע בשלל גוונים, צורות וצפיפויות, ומאופיין במראה מרשים לכל הדעות– לרוב, אי אפשר בכלל לשים לב להבדל שבין דשא טבעי למלאכותי, והיום ניתן להשיג דשא סינטטי במגוון רחב של צבעים, צורות, גבהים וכו'. מעלה חשובה נוספת של הדשא נוגעת לתחזוקה הפשוטה שלו: דשא סינטטי, להבדיל מזה הטבעי, אינו מצריך השקייה, דישון או הדברת מזיקים; אינו דורש כיסוח, גיזום או טיפוח; אינו מאבד מיופיו וחינו גם בעונות השחונות; ועוד. יש בכך חיסכון כלכלי לא מבוטל, שמאפשר לבעלי הגינה לצמצם את עלויות האחזקה של הבית מחד ולהבטיח לעצמם גינה יפה ופורחת מאידך.

בריכות נוי

פעם, הדעה הרווחת הייתה שבריכות נוי הן נחלתם של חצרות העשירים בלבד. מאז, השתנו פני הדברים במידה לא מבוטלת, כך שכיום ברור שניתן לעשות זאת במחיר שווה לכל נפש. את הבריכות ניתן למצוא בעיצובים שונים, כאשר בכל המקרים התרומה להרגשה הפסטורלית בגינה היא משמעותית. כמובן שניתן לקחת את העיצוב מספר צעדים קדימה ולהוסיף לבריכה דגים צבעוניים מסוגים שונים, או לחילופין למקם מסביבה לה צמחיה.

חלוקי נחל ואבנים

גינה, מעצם המהות שלה, צריכה להיות מאופיינת במראה טבעי ככל האפשר. חלוקי נחל ואבנים מסוגים שונים מאפשרים להגשים את היעד החשוב הזה, ובכלל – משדרגים את מראה הגינה בעשרות מונים. ניתן למקם את האבנים בנקודות "אסטרטגיות" ברחבי הגינה (מה שיוסיף עניין ועומק לשטח), להשתמש בהם על מנת להפריד בין אזורים שונים בגינה או אפילו ליצור באמצעותם שבילים של ממש.

רוצים גינה מהממת ? צרו קשר עמנו, "מיסטר דשא", וקבלו הצעת מחיר מהממת עוד יותר !

מבצעים