עיצוב גינות דשא סינטטי – הטוב ביותר בשבילכם

כולנו חולמים על פינה משלנו, בה נוכל לנוח בסוף יום העבודה, להסתכל על הילדים משחקים ולטבול את הרגליים בדשא. הבעיה מתחילה במידה והחלטתם לעשות גינה מלאת צמחים וכל טוב ואתם חוזרים עייפים מהעבודה. מי ינכש את העשבים השוטים? מי ידאג להשקות בכמות כפולה את הדשא שנזקק לכך? ומי יתקין את מערכת הממטרות שנדרשת לגינה שלכם? אם התחלתם להסתחרר וחשבתם לוותר על הרעיון, זה בדיוק הזמן לשמוע על דשא סינטטי ולהכיר מה הם היתרונות של עיצוב גינות סינטטי על פני כל רעיון אחר.

עיצוב גינות סינטטי – היתרונות העצומים

תחזוקה

בניגוד לגינות טבעיות הדורשות שעות ארוכות של עבודה, התקנת מערכות מסובכות ותפקוד כמעט יומיומי במקום, דשא סינטטי לא ידרוש מכם דבר מלבד להתקין אותו ולוודא שפעולה זו נעשית כראוי. אין צורך לבדוק מה קורה איתו במהלך השבוע, אין צורך להתקין מערכת מיוחדת לתחזוקה שוטפת וניתן לוותר על השעות הארוכות והמיותרות שכיסוח הדשא היה עלול לדרוש מכם לאורך זמן.

הוצאה כספית

גינה אמיתית עלולה להוות בור ללא תחתית להוצאות. תשלומים על צמחים חדשים, כלים לגינה, מכסחת דשא וחשבון המים יכולים להגיע למחירים של עשרות אלפי שקלים. לעומת זאת, עיצוב גינות סינטטי יחסוך לכם את כלל ההוצאות. דשא סינטטי אינו צורך כיסוח, אין צורך לקנות כלים מיוחדים עבורו, ומלבד ההתקנה אין צורך בעיצוב נוסף – הכול יישאר כפי שתחליטו.

חסכון במים

במדינת ישראל, בה חסכון במים הוא צורך קבוע, עיצוב גינות סינטטי ימנע מכם בזבוז מיותר של מים. הגינה שלכם תישאר מעוצבת לאורך כל הזמן ללא צורך בממטרות או השקיה מכל סוג שהוא.

בריאות

דישון גינה מצריך שימוש בחומרים שעלולים להיות רעילים. כימיקלים למיניהם וריסוס בכדי לשמור על הצומח מפני מזיקים מחלחלים אל האדמה ועלולים לגרום לזיהום. בנוסף, בני האדם החיים בסביבה זו יכולים להינזק מאותם רעלים – ובעיצוב גינות סינטטי בעיה זו אינה קיימת כלל. דשא סינטטי אינו דורש אמצעים כימיים לגידולו ונותר יפה ומסודר בדיוק כפי שהונח בגינתכם ביום שעיצבתם אותה.

עבודות שלנו