מעצבים את הגינה

הגינה היא אחד מהחלקים הכי חשובים ומשמעותיים בבית מפני שהיא מאפשרת לנשום אוויר צח, לשבת יחד לצרכי הנאה עם המשפחה ולבלות עם החברים. הגינה מסמלת חופש, מנוחה, חיבור לטבע ויוקרתיות ולכן אנשים רבים ישקיעו בה ויהפכו את הגינה לפנינת הנופש של הבית הפרטי. עם זאת, על מנת שהגינה תהפוך להיות כזו, ישנה חשיבות לדעת כיצד לעצב אותה ולהשתמש בכלים הנכונים לעשות כן.דשא סינטטי

דשא סינטטי או דשא טבעי?

בראש ובראשונה יש לעצב את הדשא של הגינה שהוא למעשה הבסיס שלה ומשפיע באופן ניכר על המראה שלה. בעיקרון, ניתן לבחור בין דשא טבעי לבין דשא סינטטי, ולשניהם יש את המאפיינים שלהם. אם כן, חשוב לזכור שלעומת דשא טבעי, דשא סינטטי אינו מצריך טיפול מיוחד, דישון, גיזום וכדומה, מה שמקל על הטיפול בדשא. כמו כן, לעומת דשא טבעי, דשא סינטטי לא זקוק להשקיה, מה שמאפשר הנחה משמעותית וחיסכון במים, שכידוע , בימינו הם יקרים מאוד.

בנוסף, יש לציין שדשא טבעי הוא חומר אורגני ולכן נתון לשינויים מבחינת הויזואליות שלו. עקב כך דשא סינטטי, יהיה בחירה מצוינת לגינה מעוצבת מפני שהוא לא משתנה עקב השמש, מזג האוויר או הרהיטים שמונחים עליו, ומעניק בסיס ויזואלי יציב שממנו ניתן רק לצמוח.

רהיטי גינה

בנוסף לבחירה בין דשא טבעי לבין דשא סינטטי, יש לעשות בחירה נכונה ברהיטי הגינה. כאן יש לקחת בחשבון את השילוב בין נוחות לבין עיצוב. רהיטי גינה הם למעשה רהיטים שנועדו בראש ובראשונה לשמש את יושבי הבית ולהסב להם מנוחה והנאה, כמו מיטות שיזוף, שולחנות גינה רחבים, ספות, ערסלים וכדומה. בנוסף לנוחות ולמראה הרהיטים חשוב מאוד לבחור רהיטים שמתאימים לסוג הדשא, בין אם מדובר בדשא טבעי או דשא סינטטי.

כמו כן, רהיטי גינה כוללים גם את רהיטי הנוי כמו עציצים, פסלים, עמודי תאורה, צליות וכדומה. כל אלמנטים אלו אמורים לאפיין את הגינה ולתרום לסגנון העיצוב שלה למשל, אם הגינה כפרית, יהיה נכון להתאים לך עציצים, ערסלים ורהיטים עתיקים, ואם הגינה מעוצבת בסגנון קלאסי, חשוב לשוות לה מראה נקי ומינימליסטי יותר, על ידי פסלי גינה ועמודי תאורה חדים.

צרו עמנו קשר וקבלו מחיר מיוחד עבור דשא סינטטי – רק ב"מיסטר דשא"!

התקנת דשא סינטטי במוסדות חינוך