מהו דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא מוצר מתקדם שמאפשר לצרוך דשא מלאכותי לצרכים פרטיים ועסקיים מכל הסוגים. הדשא הסינטטי מהווה תחליף בעל יתרונות משמעותיים והוא יכול להיות במקרים רבים עדיף על דשא טבעי.שילוב דשא סינטטי

מהם היתרונות של דשא סינטטי?

הדשא הסינטטי מכיל יתרונות רבים שקשורים לעובדה כי הוא סינטטי ובכך מאפשר מראה אחיד ועמידות וכן תחזוקה פשוטה וקלה וחיסכון משמעותי במים.
עמידות – דשא סינטטי הוא מוצר מאוד עמיד, שלא כמו דשא רגיל הוא אינו משנה את צורתו ואינו מושפע ממזג האוויר. באופן זה לא תצטרכו לטפל בדשא ומראה הגינה או החצר יישאר כפי שהוא כל הזמן. כמו כן, הדשא עמיד לכל צורה של חרקים או מזיקים שונים שיכולים להרוס אותו.
תחזוקה – דשא סינטטי, שמו כן הוא, הוא אינו מוצר טבעי ולכן כמעט ולא דורש תחזוקה. בניגוד לדשא רגיל, דשא סינטטי לא דורש השקיה, כיסוח, טיפול, שימוש במדבירים וכדומה והוא נשאר כפי שרכשתם אותו.
יופי ומראה – המראה שלו נשאר כפי שהוא כל הזמן, ללא תלות בנסיבות כאלו ואחרות. על כן, לא תצטרכו לדאוג לאלמנט משמעותי זה. מכיוון שהדשא הסינטטי משמש כתחתית ובסיס של הגינה או החצר, הוא משפיע באופן ניכר על המראה הכולל של הגינה ולכן, העובדה כי אתם לא תצטרכו לטפח אותו, מותיר את הגינה באופן קבוע יפה ומטופחת.
כמו כן, הדשא הסינטטי לא מושפע מעכבות של רהיטים או אנשים ונשאר זקוף וחזק לאורך זמן, כך שתוכלו למקם עליו רהיטים מסיביים ולא לדאוג מתלישה או הרס של גורמים אנושיים בגינה.
חיסכון במים – כפי שאתם ודאי יודעים, בשנים האחרונות המים הפכו למוצר צריכה יקר מאוד ונחשב לאחת מההוצאות המשמעותיות ביותר בבית. דשא סינטטי אינו זקוק להשקיה, מה שחוסך לכם הוצאה כלכלית משמעותית, בעוד שדשא טבעי זקוק לכמות גדולה וקבועה של מים.
מתאים לכל מקום – דשא סינטטי יכול להתאים לכל מקום וכל משטח בניגוד אל דשא טבעי. באופן זה תוכלו ליצור מרחב של דשא במרפסת בבניין או משטח דשא בכל מקום בו האדמה אינה מאפשרת זאת, בין אם המקום גדול או קטן.
מראה מגוון – דשא סינטטי מגיע במגוון רחב של סוגים באמצעותם מתאפשרת לכם בחירה במראה הדשא. באופן זה תוכלו לבחור דשא גס ומרווח או דשא צפוף או מלא, דשא פראי או דשא בעל מראה טבעי.

בואו והתרשמו ממגוון פרוייקטים שביצענו ללקוחותינו

מהו דשא סינטטי