חוסכים מים עם דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא אחד מההתפתחויות הטכנולוגיות שהשפיעו באופן ניכר על עולם עיצוב הפנים והפכו את הטבעיות ואת הוויזואליות הירוקה לזמינה עבור כל חלל. כמו כן, דשא סינטטי הביא בשורה בתחום החיסכון במים, החיסכון בזמן ובתפעול גינה טבעית. למעשה, כיום ניתן להשתמש ולהתקין דשא סינטטי בכל מקום שרוצים, בין אם במרפסת בעבודה, בחצר הבית מסביב לבריכה ובגן ילדים.
דשא מלאכותי חוסך במים

מהם היתרונות של דשא סינטטי ומדוע החיסכון במים משמעותי עד מאוד?

לשימוש בדשא סינטטי יש יתרונות רבים שנוגעים גם לתפעול הדשא הסינטטי וגם להיבטים הכלכליים הנובעים מהשימוש בו ובראשם עומד החיסכון במים.

  • חיסכון במים – על מנת שדשא טבעי יהיה פורח, יפה ומטופח יש להשקיע רבות בטיפול בו והמרכזי שביניהם יהיה השקיה. דשא טבעי צריך השקיה מידי פעם וכן חשיפה לשמש, מה שיכול להשפיע משמעותית על הוצאות משק הבית או העסק. כידוע, מאז שהמים הופרטו ונמצאים בידי התאגידים, התעריפים עלו בעשרות אחוזים, וכיום המים נחשבים למצרך יקר במיוחד. עם דשא סינטטי ההוצאה הזו פשוט מתבטלת ולכן החיסכון משמעותי מאוד.

  • חיסכון בזמן ובכסף – מלבד החיסכון במים דשא טבעי דורש הרבה עבודה, דישון, גיזום, השקיה וטיפוח. אלמנטים אלו דורשים מעקב הדוק אחר מראה הדשא, רכישה של מוצרים וכלים ושמירה על הדשא, על מנת שלא יאבד את צורתו כתוצאה מרהיטים כאלו ואחרים. טיפול שכזה לוקח זמן ודורש הרבה עבודה מיושבי הבית או העסק. לעומת זאת דשא סינטטי מותקן פעם אחת ולאחר מכן שומר על צורתו, על הברק שלו ועל איכותו ולא צריך לטפל בו.

  • סגנון – דשא טבעי הוא חומר אורגני שנתון לשינויים רבים שמשפיעים על המראה שלו. מראה הדשא הוא חלק מרכזי מהגינה וכל שינוי במראה הדשא ישפיע על נראות הגינה כולה. לעומת זאת, דשא סינטטי לא משנה את המראה שלו וניתן למעשה לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות את הדשא הסינטטי שמתאים לכם. למשל, אם תרצו מראה פראי וגבעולים גסים בעלי מראה אקזוטי, תוכלו לבחור דשא סינטטי שכזה ואם תרצו דשא צפוף וקצר למראה קלאסי, תוכלו לבחור באופציה זו.

לקבלת הצעת מחיר – צרו עמנו קשר

חוסכים מים עם דשא סינטטי