התקנת משטחי גומי או דשא סינטטי?

אתם מעוניינים לשדרג את מראה הגינה שלכם בעשרות מונים, וברור לכם שיש מספר תוספות שיכולות וצריכות להיכנס לתוך משוואה. ההתלבטות שלכם היא בין שתי אפשרויות שהפכו לנפוצות במיוחד במרוצת השנים: מחד משטחי דשא סינטטי, ומאידך שני משטחי גומי. אז איזו אפשרות היא מומלצת מבין השתיים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הבחירה בין משטחי גומי לדשא סינטטי – בסוף הכתבה הזאת תדעו בדיוק מה אתם צריכים לקנות!

דשא סינטטי ומעלותיו

דשא סינטטי, מיותר אולי לציין, מגלם בתוכו שורה ארוכה של יתרונות משמעותיים. זה מתחיל עם התחזוקה שלו, הנחשבת לפשוטה ביותר שניתן להעלות על הדעת: דשא סינטטי אינו דורש השקייה, דישון וגם לא הדברת מזיקים. התוצאה היא חיסכון כלכלי לא מבוטל, כמו גם מניעת הצורך לאתר ולהיעזר בבעלי מקצוע שונים. בנוסף, דשא סינטטי שומר על מראהו האסטטתי לכל שארית חייו, ואין צורך להמשיך לטפח, לגזם ולכסח אותו באופן קבוע. בעיקרון, דשא סינטטי נותן לכם את כל היתרונות של מדשאה נעימה ונוחה וחוסך לכם את עלויות התחזוקה הגבוהות שבאות איתה.שילוב דשא סינטטי בגינה

כיום, עקב הפופולאריות של הדשא הסינטטי, גדל גם מספר האפשרויות שמתקינים ויצרנים שונים מציעים. ניתן למצוא דשא סינטטי במגוון דגמים, צבעים, צפיפויות או גבהים, אותם ניתן להתאים לטעם העיצובי של בני הבית, או אפילו לעיצוב הכולל של החצר. המראה מרשים לא פחות מהדשא הטבעי, ורבים יגידו שאף יותר– וכל זאת ללא תחזוקה או השקעה מעבר להתקנה הראשונית.

ומה באשר למשטחי הגומי?

משטחי גומי מקבלים על עצמם, כצעד ראשון, תפקיד בטיחותי חיוני: מניעת החלקות ונפילת, כמו גם הקטנת הנזק הנגרם כאשר אלה כן מתרחשות. לכן, מקום עיקרי בו ניתן למצוא אותם הוא בסמוך למתקני שעשועים, כמו גם בגני ילדים ובמוסדות חינוך אחרים. את המשטחים ניתן למקם על גבי מגוון רחב של חומרים, בהתאם לסוג המשטח המאפיין את החלל החיצוני של הבית או המוסד.

מנגד, ראוי להדגיש מספר חסרונות של המשטחים האלה. ראשית, מבחינה עיצובית הם נחשבים למרשימים הרבה פחות מאשר הדשא הסינטטי, ויש שיגידו שאף נראים מלאכותיים – לכן, לא בהכרח ישתלבו באווירה הפסטורלית שרוצים לרוב ליצור בגינה. זאת ועוד, העמידות נחשבת לנמוכה באופן יחסי. לאחר תקופת שימוש ממושכת, וכאשר המשטח נחשף לשמש, הוא נוטה להישחק ולאבד מהרכות ומהקפיציות שלו, מה שעלול לבטל אחוז ניכר מהיתרונות שלו.

המסקנה: רצוי לדבוק בדשא הסינטטי

מכל הכתוב מעלה, ניתן לטעון בפה מלא כי משטחי הדשא הופכים לבחירה האידיאלית עבור גינות או חצרות. הם משלבים היטב בין ההיבט האסתטי לפרקטי, נשמרים לאורך זמן ומאפשרים תחזוקה מינימלית. עקב כך, ניתן בהחלט לשקול בחיוב הוספה שלהם גם לגינה שלכם. כיום, ניתן בהחלט לעשות זאת במחירים שווים לכל נפש.

צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר עבור התקנת דשא סינטטי שלא תוכלו לסרב לה!

 

 

התקנת משטחי גומי או דשא סינטטי?