התקנת דשא סינטטי גם לשטחי פנים

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

התקנת דשא סינטטי גם לשטחי פנים – מרגישים את הטבע

מצוקת הדיור בישראל ידועה ומוכרת לכולם. בעבר רבים יכלו לרכוש דירה או בית ללא הצורך להיכנס למשכנתא ארוכת טווח או להלוואות ענק. כיום המצב מעט שונה ורוב האזרחים בישראל זקוקים לעבוד שנים ארוכות לפני שהם משיגים את ההון הראשוני לקניית דירה. בעקבות מצוקה זו, הרוב אינם מסוגלים לרכוש בתים פרטיים למרות הרצון בכך וקונים דירה בבניין משותף וכך נהנים מבית השייך להם. אך מה יעשו אנשים רצו בית במיוחד בשביל הגינה. איך מסתדרים בלי ירוק בעיניים? מסתבר שלמרות המגורים בעיר ואפילו בדירה, אין צורך לוותר על הירוק ואפשר ליהנות ממנו בכל פינה.

התקנת דשא סינטטי גם לשטחי פנים – הפתרון המשולם

לעיתים בעיר ניתן לשכוח מהטבע. אלי מדי פעם תראו עץ באחת השדרות לידכם, או שאולי ישנו בניין בעל גינה משותפת, אך אם תרצו להכניס את הצבע הירוק והמרענן הביתה – כל שעליכם לעשות הוא להזמין התקנת דשא סינטטי וליהנות מכל רגע. הדשא סינטטי הוא בעל צבע ירוק טבעי אשר יעניק לכם את תחושת הטבע שאתם כל כך רוצים להרגיש – אפילו בתוך הבית.

שדרוג אוטומטי

כל אחד מחפש איך לשדרג את הבית שלו ולהעניק לו את המגע הייחודי שמאפיין את בני הבית. ישנם כאלו הדוגלים בעיצוב פנים מוקפד, אחרים רוצים תחושה ביתית, אך כולם מסכימים כי פינה של דשא סינטטי יכולה לשדרג כל דירה ולהעניק לה תחושה של בית בו חשבו על כל פרט ועל רווחת המתגוררים בו.

הנאה בעבודה

דמיינו לעצמכם שאתם במשרד, בוהים במחשב, מסתכלים מסביב ורואים רק מכונות ומעט אור שמש מסתנן דרך החלון. איך תרגישו אם תקומו מהכיסא ובחדר ליד תוכלו ליהנות מפינת ישיבה עם דשא סינטטי מתחת לרגליים? זהו שדרוג אוטומטילחוויית העבודה וכך ניתן להעניק לעובדים תחושות טובות, הרגשה נעימה ופרודוקטיביות גבוהה יותר.

שימוש במרפסת

פעמים רבות הופכת המרפסת להיות סוג של מחסן. מאחסנים את האופניים של הילדים, הרדיאטור והמאווררים ואיזו חתיכה שאף אחד לעולם לא יודע לאן היא שייכת אבל אי אפשר לדעת מתי תצטרכו אותה. התקנה של דשא סינטטי במרפסת מקנה לה תחושה אחרת לחלוטין. גם אם בפינה תרכזו מעט חפצים, פינת ישיבה ודשא סינטטי יגרמו לכם לרצות לשבת בחוץ, להרגיש אור טבעי ורוח נעימה וליהנות מהאווירה של טבע מתחת לרגליים ותחושה נעימה של חופש באוויר.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

האח הגדול - התקנת דשא סינטטי בבית האח הגדול