התקנת דשא סינטטי איכותי

בשנים האחרונות, דשא סינטטי הפך לנפוץ יותר ויותר בחצרות הבתים הישראליים, כאשר ניתן למצוא נוכחות מאסיבית שלו גם בשטחים ציבוריים, או אפילו במגרשי ספורט. דשא מלאכותי מהסוג הזה, שנוצר כבר לפני יותר מחמישה עשורים, מאפשר, פשוטו כמשמעו, "ללכת עם ולהרגיש בלי": ליהנות ממראה דשא מרשים וירוק, שלא נופל כהוא זה מהדשא הטבעי, וליהנות מתחזוקה פשוטה יותר, כמו גם משורה ארוכה של יתרונות אחרים. הנה על מה שחשוב לדעת עליו ועל התקנתו.

אז למה לבחור בדשא סינטטי?

המציאות מראה כי התקנת דשא סינטטי איכותי הופכת לרעיון מצוין עקב לא מעט סיבות. המעלה הראשונית היא אקולוגית במהותו, והיא נוגעת לכך שהפתרון המלאכותי מונע את הצורך בהשקיה, סוגיה משמעותית על רקע האקלים היבש המאפיין את מדינת ישראל, או משבר המים החמור שלה בשנים האחרונות. מעבר להיעדר הצורך בהשקעה, הדשא שומר על הגוון והרעננות שלו משך כל ימי השנה, אפילו באלה הלוהטים יותר.
דשא סינטטי, כאשר הוא איכותי באמת, עמיד במשך שנים ארוכות, גם כאשר הוא עומד בפני עומס גדול במיוחד (רהיטים, למשל) – פועל יוצא של החומרים החזקים מהם הוא עשוי. תחזוקת הדשא פשוטה יותר עקב העובדה שהוא אינו מושך חרקים ומזיקים שונים, מה שגם מבטל את הצורך בריסוס. הדשא חוסך זמן, מאחר ולא נדרש לתחזק, להשקות, לדשן או לכסח אותו: כל שנדרש הוא ניקיון פשוט, אחת לשבועיים לערך.התקנת דשא סינטטי באופן מקצועי

כך מתקינים דשא סינטטי נכון

על מנת שדשא סינטטי יגשים את כל היתרונות שפורטו מעלה, וזו הנקודה המשמעותית ביותר, חשוב לתת את הדעת על הגורם שמתקין אותו הלכה למעשה. חשוב שהצוות המקצועי הלוקח על עצמו את משימת סיפוק והרכבת המשטח יהיה מעורה בתחום עד הרמה המקסימלית: הכשרה שלהם כאדריכלי נוף, או כבעלי מקצוע אחרים בתחומי הגינון והנוי, נראית כמעט מובנית מאליה. כמובן שככל שהחברה מקצועית יותר בהתקנת משטחי דשא סינטטי, כך סביר יותר שהמשטחים שהיא תספק יהיו איכותיים יותר כשלעצמם.
עקב העובדה שלכל חלל בו מעוניינים להתקין דשא סינטטי יש חוקים שלו, נדרש ליווי של החברה לכל אורך הדרך. זה מתחיל מתכנון המשטח ומבחירת הדשא הסינטטי המתאים ביותר לשטח מסוים, נמשך עם הכנת השטח אליו ומסתיים עם פעולות התחזוקה והשימור שכן נדרש לעשות. חשוב שהחברה תעמוד עבור לקוחותיה לכל אורך הדרך.

התקנת דשא סינטטי איכותי