דשא סינטטי מומלץ – המדריך המלא

דשא סינטטי מומלץ

הגעתם למסקנה שאתם מתקינים דשא סינטטי אצלכם בבית או בגינה ומשדרגים את המראה הכללי של המקום. ההבנה שהטבע הולך להיכנס אליכם הביתה משמחת במיוחד, ואתם ניגשים לחנות בכדי לקנות את הדשא ולהחליט היכן, כיצד וכמה תתקינו בביתכם. אך כשתגיעו לחנות אולי תופתעו לגלות שקיימים מספר רב של סוגי דשא סינטטי. מאחר ואינכם אנשי מקצוע, אולי תיתקלו בקשיים בתהליך הבחירה, ובדיוק בשביל זה הכנו עבורכם את המדריך הקצר, כך שתוכלו לדעת בדיוק איזה סוג דשא סינטטי מומלץ עבורכם ומה כדאי לעשות.

 

דשא סינטטי מומלץ – צוללים פנימה

דשא ירוק

הדבר אולי נשמע ברור מאליו, אך קיים סוג הדשא הבסיסי ביותר שכולו ירוק, ללא שינויי צבעים. את הדשא מסוג זה ניתן להתקין בכל מקום, אך יש לשים לב לאחידות הצבע, הפוגמת מעט במראה הטבעי ומייצרת מראה מלאכותי של דשא ירוק באופן מוחלט.

דשא מעורב

אם תרצו לבחור במראה הטבעי ביותר, תוכלו להחליט על דשא מעורב, אשר רובו ירוק ונעים למראה, אך בין החלקים הירוקים ניתן למצוא סיבים הנראים כדשא יבש. הסיבים הללו מקנים לדשא אמינות ומראה אמיתי לגמרי, כך שמי שאינו יודע יכול להתבלבל ולטעות בדבר. אם המראה הטבעי הוא הדבר החשוב ביותר בשבילכם – זהו סוג הדשא בשבילכם.

דשא ארוך במיוחד

בתחום הדשא הסינטטי העובדה הבסיסית ביותר היא שאורך הסיבים משפיע על מגע הדשא, על רכותו ועל המראה שלו. ככל שהסיבים יהיו ארוכים יותר, הדשא ייראה טוב יותר, כאשר הגודל המקסימאלי הוא 44 מילימטרים. חשוב לדעת שמגעו של דשא זה יהיה נעים במיוחד, המראה אמין גם כן, אך הוא קשה יותר לניקוי מאחר וסיביו ארוכים ומקשים להגיע לכל מקום.

דשא צפוף

בנוסף לאורך הסיבים, קריטריון נוסף הקובע את רכות הדשא וטבעיות המגע שלו הוא צפיפות הסיבים. ככל שהסיבים מונחים בצורה צפופה יותר זה לזה רכות הדשא ואיכותו תעלה. חשוב לזכור שכדאי להקפיד על דשא צפוף וארוך, אך בנוסף יש לזכור כי מחירו של דשא סינטטי מסוג זה הוא היקר ביותר מבין הסוגים הקיימים בשוק. 

Posted in: