דשא סינטטי – זה לא רק נראה אמיתי


לא עוד השקיה ותשומת לב רבה ומייגעת. סוף למלחמות בחרקים מזיקים. ופיתרון לשברון הלב שמגיע בכל פעם שהדשא מתייבש. הכירו את הדשא החדש שלכם.תחליף לדשא רגיל

דשא הוא לרוב החזית החיצונית של כל בית או בניין. צבעו הירוק והעז נותן תחושה של רעננות, שלווה, ויופי חיצוני לסביבת המבנה, וגורם לחצר או לגינה להיות מזמינה ופורחת. הדשא הוא לב ליבה של חצר הבית, והוא למעשה מהווה קרקע מדהימה למשחק עבור הילדים, לישיבה על כוס קפה ביום יפה, ואפילו כמשטח נעים לפעילות ספורטיבית – בחצר הבית או בשטח ציבורי.

בשנים האחרונות, עם עליית מחירי המים, התחממות הגלובלית וימים חמים רבים ונטולי גשמים – החל הדשא הטבעי, זה שדורש מאתנו לכסח, לדשן או לרסס אותו לעיתים תכופות, לאבד מצבעו, להתייבש ולהפוך למטרד. בעלי גינות וחצרות רבים הבינו כי יש למצוא אלטרנטיבה איכותית שתמלא את חלל החצר בצבע ובנועם, ותמשיך את דרכו של הדשא הישן בכבוד. ובעבור זה, הומצא הדשא הסינטטי.

בצורתו, נראה הדשא הסינטטי כמרבד דשא ירוק, אמיתי ובוהק. הוא נעים, יפה לעין, ואינו מצמיח עצבים שוטים או מזמין נמלים וחרקים אחרים. דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות לפיתרון מצוין עבור בעלי חצרות וגנים שרוצים להפוך את כר הדשא שלהם לירוק עד, וכמובן – ירוק לעד. הדשא המלאכותי הוא בעל מרקם נעים, ומונע קרחות יבשות בחצר הבית. כמו כן, ניתן להתקינו בכל מקום אשר תחפצו בו, מבלי להתחשב בתנאי השמש בפינה כזו או אחרת בחצר.

הדשא של השכן כבר לא ירוק יותר

דשא סינטטי הוא למעשה דשא לכל דבר. עצם היותו דשא מלאכותי, אשר מיוצר מחומרים איכותיים שאינם פוגעים באדם או בסביבה, אינו משפיע על היותו תחליף מוצלח לדשא הישן והטבעי. יתרה מכך, דשא סינטטי דורש השקעה חד פעמית ומזערית – הנחת כרי הדשא וקיבועם. לאחר תהליך זה, כל מה שדורש הדשא הסינטטי הוא ניקיון באמצעות מטאטא קשה או מפוח עלים, אחת לכמה חודשים, וכל אלה במידה ומצטברים עלים או אבק. יחד עם זאת, הדשא סינטטי מהווה קרקע רכה ובולמת זעזועים שתמנע פציעות או פגיעות מיותרות. זאת בניגוד לדשא חי בו הנחיתה היא ישירות אל הקרקע המוצקה, ולעתים אף על אבנים ומסלעות באזורים שונים של הדשא המקריח.

"הדשא של השכן תמיד ירוק יותר". אנחנו מכירים את המשפט הזה. אבל בפועל, יודעים שהוא לא נכון. אם השכן שלכם עוד לא עבר לדשא סינטטי, כנראה שהדשא שלו מתייבש לעתים קרובות. לעומת זאת, דשא סינטטי הוא תמיד ירוק וקורן. בנוסף, שימוש בדשא סינטטי בחצר הבית הפרטי מונע את הצורך בשימוש במכסחות דשא רועשות ומזהמות שיפריעו לבני המשפחה או לשכנים. מרגע הנחת מרבדי הדשא הסינטטי בחצר הבית תרגישו בהבדל, וסביבתו החיצונית של המבנה תראה ירוקה מתמיד.

 לקבלת הצעת מחיר משתלמת, צרו עמנו קשר

דשא סינטטי  - זה לא רק נראה אמיתי