אפשרויות דשא סינטטי – העולם פרוש לפניכם

החלטתם סוף על סוף ללכת על זה וליצור לעצמכם פינה קטנה שתעוצב בדיוק כמו שאתם רוצים. אמנם אתם גרים בלב העיר, בתוך בניין או באמצע שכונת מגורים, אבל אין שום סיבה שזה ימנע מכם לברר על אפשרויות דשא סינטטי. בעבר הייתם חייבים להיות בעלי בית פרטי או גינה גדולה, אך כיום, אפילו במרפסת יחסית קטנה תוכלו לעצב מקום קטן עם דשא ממנו תוכלו ליהנות. אחרי שהחלטתם עשיתם את הצעד הראשון, וזה המקום לברר מה הם הצעדים הנוספים שתצטרכו לעשות.

אפשרויות דשא סינטטי – מבררים על הכול

קנייה עצמית

האפשרות הראשונה העומדת בפניכם היא לקנות בעצמכם את הדשא ולהתקין אותו במקום הרצוי. כיום כמעט בכל החנויות של "עשה זאת בעצמך" תוכלו למצוא דשא סינטטי למכירה על פי מידות מדויקות. כל שעליכם לעשות הוא למדוד את החלל והמקום הרצויים, לקנות את הדשא ולהתקין אותו בעצמכם.

פנייה למקצוען

אם אתם חוששים להתקין לבד דשא סינטטי או פשוט לא מוצאים לכך את הזמן והסבלנות, פנו לאיש מקצוע בתחום. עם עזרה מקצועית תוכלו לקבל חוות דעת של מומחה, להבין איזה מסוגי הדשא הסינטטי אתם מחפשים ומה יתאים לצרכיכם בדרך הטובה ביותר. מלבד ייעוץ תוכלו לשכור את המומחה גם לשירותי ההתקנה וכך להיות בטוחים שהעבודה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

השוואת מחירים

מאחר וקיימים סוגים רבים של דשא סינטטי, תופתעו לגלות פערי מחירים גבוהים בין ההצעות השונות. למרות הפיתוי, אל תקנו מיד את הפריטים הזולים ביותר. לעיתים אלו עלולים מוצרים בעלי פגמים קלים הנמכרים בהנחות עקב כך. בחנו היטב את המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש, וערכו סבב קצר בין מספר חנויות המוכרות את אותו סוג דשא. כך תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור את הטובה ביותר.

כללים אוניברסליים

בעולם של דשא סינטטי ישנם מספר חוקים קבועים בכל מצב. אל תרכשו דשא שגובהו נמוך מעשרים מילימטרים מאחר ודשא נמוך מכך עלול להיראות מעוך לאחר מספר פעמים בהן ידרכו עליו. כמו כן, נסו לרכוש דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה, מאחר והצפיפות מצביעה על האיכות של הדשא עצמו.

עבודות שלנו